Sponsors

De Hardloper heeft een groot aantal sponsors en daarom kunnen wij veel wedstrijden en activiteiten organiseren. Alle sponsors, groot en klein, heel erg bedankt.

En voor een ieder die wil weten wie of wat die sponsor doet hebben wij hieronder alle namen en de link vermeld. Elk jaar zijn er wel wat wijzigingen, dus als je een sponsor mist, of een link klopt niet, geef dit dan door aan: website@dehardloper.nl

Hoofdsponsors:

logo_add

Buying Standbouw

introductie JS_logo
pkf-logo logo-blauw
unive-logo img_header_home

 De volgorde van overige sponsoren is willekeurig.

Bed en Breakfast Kleyn Hof http://www.bedenbreakfastvandijk.nl
Aboutfood    http://www.aboutfood.nl/
AH Vrij,        www.ahvrij.nl

Dierenkliniek Delfland www.dkdelfland.nl
De Tuinderij & Solex Tours Westland http://www.detuinderij.nl/
Albert Heijn    http://www.ah.nl/

Sportcenter Allround    http://www.sportcenterallround.nl/
Fa. Th. C. van Beek en Zn.    http://www.vanbeek-schilders.nl/
Techn. Installatiebedrijf v.d. Berg    http://www.tibvandenberg.nl/
Ruitenburg | adviseurs & accountants  http://www.ruitenburg.nu

Fruit Consultancy Europe  http://www.fruitconsultancyeurope.nl/
Aannemingsbedrijf van Beurden    http://www.pvanbeurden.nl/

Installatiebedrijf v.d. Bosch    http://www.favandenbosch.nl/
Rijwielhandel v.d. Bosch    http://rijwielhandelvandenbosch.nl/
Fa. de Bruyn & Zn.    http://www.debruyntomaten.nl/hetbedrijf
Partyservice Den Burg    http://www.cateringdenburg.nl/
Eikelenboom Tanktransport    http://www.eikelenboom.com/
Groot B.V.    http://www.jjgroot.nl/
Kapsalon Haring    http://kapsalonjosharing.anko.nl/
Hoverniersbedrijf Van der Heijden    http://www.hoveniervanderheijden.nl/
Bakkerij Hoek    http://www.bakkerijtheohoek.nl/
Bakkerij Holtkamp    http://holtkamp.echtebakker.nl/
HPS folie    http://www.hpsfolies.nl/
Indigo    http://www.indigo-uiteten.nl/
Installatiebedrijf Joop Keijzer    http://www.joopkeyzer.nl/
Aannemingsbedrijf Keijzer
Timmerbedrijf Ron Keijzer
Klein Westland    http://www.kleinwestland.nl/
Garage Kleyweg    http://www.kleyweg.nl/
Aannemingsbedrijf van der Kraay    http://www.vanderkraaij.nl/
Groencentrum Langelaan    http://www.groencentrumlangelaan.nl/
Autoservice Schenkeveld   http://www.autoserviceschenkeveld.nl/
Van Leerdam makelaardij    http://www.vanleerdammakelaardij.nl/

Van Leeuwen diervoeders B.V.    http://www.vanleeuwendiervoeders.nl/
Kapsalon LeJo
Schoonheidssalon Maassen
Maltha Sport    http://www.malthasport.nl/
t Middelpunt    http://www.paviljoenschipluiden.nl//
Snackkraam Quintus
Runnersworld    http://www.runnersworlddelft.nl/
Running Point    http://www.runningpoint.nl/
Schoneveld Interieur    http://www.schoneveldinterieur.nl/
Garage Stand By    http://www.standby-bv.nl/
Klimaatschermen de Vette   CV    http://www.devettecv.nl/
Drogisterij Vitaal    http://www.diodrogist.nl/
Runtours   http://www.runtours.nl/
Wildeboer Haaglanden    http://www.autoschade-wildeboer.nl/

Kaas & Zuivelboerderij van Winden    http://home.versatel.nl/vanwindenkaas/
Autobedrijf v.d. Windt    http://www.autobedrijfvanderwindt.nl/
HW Installaties – installeren is ons vak  http://www.hwinstallaties.nl/
Hoeve Bouwlust http://www.hoeve-bouwlust.nl
PLUS Van Leeuwen  https://www.plus.nl/supermarkten/den-hoorn-z-h-_plus-van-leeuwen_488
Microkracht, fysiotherapie Leijendeckers http://microkracht.nl
Fysio Windrecht
Paramedisch Centrum Den Hoorn – http://www.pc-denhoorn.nl
Hoveniersbedrijf Schilperoort http://www.hoveniersbedrijfschilperoort.nl/                            De Hippe Engel  http://www.hippe-engel.nl/                                                                                Het Raadhuis Schipluiden. http://www.raadhuisschipluiden.nl